Beğendiklerim 0

TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Teknik servisimiz, gerekli tüm ekipman ve ölçü aletleri ile mevcut olup, Uzman kadromuzla 3D yazıcınıza servis ve bakım desteği sunuyoruz.3 Boyutlu yazıcılarınızda oluşabilecek  tüm mekanik ve yazılımsal sorunlar için profesyonel çözümler sunuyoruz. FDM  3D yazıcılardaki oluşan problemlerde 3D Yazıcı markası ve modeli ne olursa olsun bakım , onarım ve teknik destek için size kaliteli hizmet sunuyoruz.

Türkiye’nin en büyük 3D Baskı Hizmeti, 3D printer, 3d Tasarım, 3D tarayıcı, ve Filament çözüm merkezi olan 3DBASKIBIZ‘in sunduğu geniş hizmet seçeneği ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünlerinizi güven, kalite ve memnuniyet garantisi ile alabilirsiniz !

3D baskı hizmeti almak istiyorsanız 3D Baskı Hizmeti  sayfamıza gidebilir, sorularınız için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

3D Tarama hizmeti almak istiyorsanız 3d tarama hizmeti sayfamıza gidebilir, sorularınız için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

3D Yazıcılar, 3D Tarayıcılar, 3D Tasarım ve Filamentler hakkında haber, bilgi ve tavsiyelere ulaşabileceğiniz 3DBASKIBIZ Blog'unu ziyaret etmeyi unutmayınız !


TEKLİF AL : 
info@3dbaskibiz.com


İLETİŞİME GEÇ : 08504410368