Beğendiklerim 0

Hakkımızda

3dbaskibiz ekibinin 2013 Yılında başlayan 3D Printer serüveni ; Tasarım ve Üretim konusunda yıllarca edindiğimiz tecrübeler ile 3D Printer , 3D Scanner , Tasarım , Tersine Mühendislik ,  gibi bir çok konuda  aktif rol oynadık. 3dbaskibiz ekibi olarak 3 kurucu ortak ile sektörde 3D Printer Baskı Merkezi , Tarama Hizmeti , 3D Printer Teknik Servis , 3D Printer Eğitimi, Bakımı ve Tamiri , Tersine Mühendislik , Filament Üretimi , 3D Printer İmalatı ,3D Printerların geliştirilmesi , 3d printer ARGE gibi konularda bir çok firma ile ortak bir ARGE projesinde yer aldık.
2020 Yılında ise 3dbaskibiz ekibini kurarak ‘’En yeni 3d printer teknolojisi ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkmıştır.
Tasarım ve Üretim  üzerine yıllarca edindiği tecrübe ile yüksek kalite standartları gerektiren, üretim tekrarlanabilirliğini sağlayacak kompleks geometrilere sahip, ince detaylar barındıran tasarımlarınızı, profesyonel şekilde çözüm odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerimizin ve sektörün ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılamak. Son teknolojiye sahip 3 boyutlu yazıcılarımız ve alanında uzman kadromuzla; prototipleme ve üretim aşamalarında kaliteli, güvenilir destek sağlıyoruz.NEDEN 3DBASKIBİZ ?                                
Bizi tercih etmelisiniz, ÇÜNKÜ;                                                  
-Gizlilik
-Hızlı Geri Dönüş
-Anlık İletişim
-Güvenilirlik
-Zamanında Teslim
-Uzman Ekip
-%100 Müşteri Odaklılık
-Yüksek Saha Deneyimi
-Kaliteli Hizmet Anlayışı
-Çözüm Odaklı Müşteri İlişkileri
-Doğru Fiyat
kriterleri bizim için son derece önemlidir.