CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

3d printer baskı hizmeti

3d printer baskı hizmeti

3d printer baskı hizmeti

3d printer baskı hizmeti

3D BASKIBIZ EKİBİ OLARAK PROFOSYONEL VE KALİTELİ HİZMET SUNUYORUZ

Tasarlamış olduğunuz 3D modelinizi yükleyerek SLS, FDM ve SLA teknolojileriyle üretilmek üzere bize gönderebilir veya anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Farklı teknolojilere sahip 3D yazıcılarımız ve yüksek performans veren malzemeler ile, Kompleks veya hassas parçalarınızı  talebiniz doğrultusunda sizlere kaliteli bir  3D Baskı hizmeti sunuyoruz.


FDM

FDM ( Fused Deposition Modeling )

3D Baskı Teknolojisi

3D Yazıcıya bir filament makarası yüklenerek Extruderin ucundaki Nozzle Sicak uçlu memeye filamenti iletilmektedir. Nozzle kontrollü ısı sayesinde istenilen sıcağa ulaştığında üzerinde bulunan motor sayesinde filementi iterek yarı eriyik hale gelen filamenti üretim tablasına katman katman  yapışmasına yardımcı olur. Belirtilen koordinatlarla birlikte extruder hareket ettirilir, erimiş malzemeyi soğutarak ve katılaştırarak  3D model oluşana kadar bu şekilde katman katman çalışan bir FDM teknolojisidir.

FDM Teknolojisinde kullanılan malzemeler;

ABS, PLA,HİPS,PETG, PCABS, ABS+,PC, TPU, PEEK, ULTEM, gibi termoplastikleri kullanılmaktadır.

FDM Teknolojisinin kullanım alanları;

Mimarlık,ARGE,Otomotiv,Eğitim,Hobi,Havacılık,Kullanıcı Elektroniği,Moda endüstrisi,Robotik uygulamalar,İnşaat,Sağlık gibi sektörlerde kullanılmaktadır.


TEKLİF AL : info@3dbaskibiz.com


İLETİŞİME GEÇ : 08504410368

WhatsApp
+908504410368